تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير   
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی : جلسه تودیع و معارفه رییس امور مالی این دانشکده با حضور اعضای هیات رئیسه و کارکنان امور اداری و مالی سه شنبه 20تیر 96 در سالن اجتماعات برگزار شد. 
در ابتدای جلسه دکتر رضا صفدری رییس دانشکده ضمن تشکر از حاضرین هدف این جلسه را قدردانی از زحمات امیرحسین امینی رییس سابق و خوش آمدگویی به شیما سعادتی رییس فعلی امور مالی دانشکده دانست و گفت: فرهنگ سازمانی ایجاب می کند همه مراکز که تمایل به رشد و تعالی دارند رفتار افراد را مورد ارزیابی قرار داده و به مطالعه تاثیر رفتار گروهها و افراد بر سازمان بپردازند. در همین راستا در دانشکده نیز اقداماتی صورت گرفته که از آن جمله می توان به برگزاری بزرگداشت ها، تکریم بازنشستگان ، یادبود در گذشتگان، تبریک تولد و ... اشاره کرد و سعی شده هر اقدامی که در جهت تکریم کارکنان است در دستور کار قرار گیرد. 
وی افزود: از محورهای اصلی در رفتار سازمانی شناخت تاثیرات نیروهای موثر و یونیک است که ویژگی غیر قابل پیش بینی بودن از ویژگی های خاص اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشکده است. در سیستم اداری و کاری همیشه فراز و فرودهایی وجود دارد. برای همه امکان به اشتباه افتادن وجود دارد و یا نقایصی داریم که منطبق با سلیقه دیگران نیست. سیستم مالی در زمان امینی نیز با وجود مشکلاتی که در آن وجود داشت با بیشترین میزان انطباق و سازگاری پیش رفت.
رییس دانشکده پیراپزشکی اظهار داشت: از ویژگی های بارز امینی به تبسم همیشگی و خوشرویی ، پیگیری مستمر وی و داشتن طبع بلند می توان اشاره کرد، اغلب اختلاف نظر من با امینی در مورد حمایت او از کارکنان خود بود. 
دکتر صفدری :ضمن خیر مقدم به شیما سعادتی و به بیان سبقه خوب وی پرداخت.
در ادامه سعادتی به ارائه مطالبی پیرامون آیین نامه انضباطی مالی و معاملاتی پرداخت و توضیحاتی را در خصوص بندهای مرتبط با واحدهای آموزشی و دانشکده ارائه کرد. 
دکتر سید جواد قاضی میرسعید مشاور علمی- پژوهشی دانشکده سعه صدر را از ویژگی های خاص امیرحسین امینی دانست و گفت: از افراد یاد و خاطرات خوب آنها باقی می ماند و به شیما سعادتی خیر مقدم عرض می کنم و خوشحالم فرصت شد که در خدمت ایشان باشیم . افراد ویژگی هایی دارند که در فرد به فرد متفاوت بوده و مثبت است. از زحمات دکتر صفدری و سایر اعضای هیات ریسه تشکر می کنم که با تلاش ها و پیگیری های خود سعی کردند تغییر و تحول در زندگی کارکنان ایجاد شود. 
دکتر شعبان علیزاده ، معاون دانشجویی – فرهنگی دانشکده علاوه بر روی گشاده در مشارکت و حضور مستمر در مراسم های فرهنگی و مذهبی تاکید کرد. 
دکتر وحید چنگیزی معاون آموزشی ، دکتر ناهید عین الهی معاون پژوهشی، اکرم مولایی زاده رییس امور اداری ، محمد نیک پور نوری مدیر امور عمومی، عبدالکریم سپهری امین اموال، محسن فتح اله معاون امور مالی ضمن تشکر از زحمات امیرحسین امینی برای شیما سعادتی آرزوی موفقیت کردند. 
امینی نیز از لطف حاضرین و زحمات هیات رییسه دانشکده قدردانی کرده و گفت: حضور در این دانشکده فرصت خوبی برای کسب تجربه های مفید بود و اکنون از این تجربیات و راهنمایی ها استفاده می کنم. از همراهی و حمایت همیشگی دکتر صفدری سپاسگزارم. همه زحمات مالی در نتیجه انجام یک فعالیت گروهی و تیمی است و حاصل تلاش همه همکاران واحد امور مالی دانشکده بوده است. 
در پایان هدیه و لوح تقدیر به امینی و ابلاغ و سبد گل به سعادتی اهدا شد. 
در حاشیه 
پخش کلیپ از زحمات امیرحسین امینی 
گرفتن عکس یادگاری