تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر  
 
 
 

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، در جلسه ای که روز یکشنبه 22 مهر 97 از ساعت 13 تا 15 در سالن مطالعات فرهنگی و با حضور دکتر مهدی نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه، فرزاد سلطانپور کارشناس فرهنگی، محمد عنبری دبیر کل کانون های دانشجویی و دبیران کانون های دانشجویی دانشگاه برگزار شد، هفت کمیته در بخش های جشنواره شامل ادبی، فیلم و انیمیشن، تجسمی، هنرهای نمایشی، موسیقی، نشریات و گرافیک نشریات تعیین و دبیرانی نیز برای آن ها انتخاب شدند که دبیر کلی کمیته ها را عنبری بر عهده گرفت.
در این جلسه همچنین به بررسی برگزاری هر چه بهتر جشنواره و راه های جذب آثار و ارتقای مهارت آموزی و ایجاد انگیزه و کشف استعدادهای جدید در دانشگاه پرداخته شد و فعالان فرهنگی نظرات خود را بیان و پیشنهاداتی در این خصوص داده شد.
در پایان، برای برپایی نمایشگاه ها و غرفه های کانون های دانشجویی در زمان برگزاری جشنواره با عنوان 'هفته فرهنگی' و 'فصل نو؛ فصل همدلی' بحث و نتیجه گیری شد.
توضیح اینکه، مهلت ارسال آثار در جشنواره ذکر شده تا اول آبان 97 تعیین و مراسم اختتامیه، اهدای احکام و جوایز، هفته آخر آبان ماه برگزار خواهد شد.