تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ آبان  

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، در چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت دانشگاه که روزهای 20 و 21 آبان 97 در سالن ابن‌سینا برگزار شد، اعضای هیات رئیسه این دانشکده حضور فعال داشتند.
دکتر صحرائیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در مراسم افتتاحیه به بیان اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری پرداخت و در خصوص مراکز رشد گفت: خوشبختانه در چند هفته گذشته دانشکده پیراپزشکی موفق به راه‌اندازی شعبه مرکز رشد فناوری سلامت شده است. با حمایت‌های ریاست دانشکده اتاق‌هایی به شرکت‌های دانش‌بنیان اختصاص داده‌شده و اتاق فکری نیز در نظر گرفته‌شده است. امیدوارم سایر دانشکده‌ها نیز به این امر اهتمام ورزیده و در این راستا فعالیت کنند.
در حاشیه این همایش مراکز رشد غرفه‌هایی را برپا کردند. مرکز رشد فناوری سلامت شعبه دانشکده پیراپزشکی نیز به معرفی کتاب ماکروفتوگرافی و چهار طرح با عناوین طراحی، ایجاد و پیاده‌سازی و ارزیابی سامانه مدیریت اطلاعات ترخیص نوزاد نارس، طراحی سامانه پایش سلامت سالمندان ساکن منزل، طراحی سامانه پایش اطلاعات مراکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی تهران و طراحی و پیاده‌سازی سیستم ثبت بیماران مبتلابه آرتریت روماتوئید پرداخت.