تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ آذر  
 
 
 

گالری عکس
دومین نشست فصلی مدیران گروه‌های آموزشی چهارشنبه 7 آذر 97 با حضور مسئولان معاونت آموزشی دانشگاه در سالن آمفی‌تئاتر ستاد مرکزی برگزار شد.
دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: نخستین نشست با مدیران گروه‌های آموزشی در بهار امسال برگزار شد و این دومین نشستی است که برگزارشده و ان‌شاءالله این رویه در آینده ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه، 96 گروه آموزشی و همچنین معاونان آموزشی دانشکده‌ها در این نشست شرکت کردند، تصریح کرد: این جلسه با سه محور برگزار شد. ابتدا گزارشی توسط معاون آموزشی از فعالیت‌های این معاونت به سمع و نظر مدیران گروه‌ها رسید. سپس دکتر سلیمانی، دبیر آموزش مداوم دانشگاه و مدیر مرکز آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای دانشگاه در خصوص فعالیت‌های این مرکز صحبت کردند. در بخش بعدی دکتر قنبری، دبیر ستاد تحول و نوآوری دانشگاه با بیان ضرورت تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه، درباره بسته‌های 12 گانه تحول آموزش سخنانی ایراد کرد. در ادامه پنل مجازی‌سازی آموزش و چالش‌های آن در دانشگاه با حضور دکتر جهانشیر مدیر مرکز مطالعات و توسعه دانشگاه، دکتر مرعشی رییس دانشکده مجازی و مدیر آمار و فناوری دانشگاه و دکتر ذوالفقاری و دکتر میرمقتدایی معاونان آموزشی و مجازی‌سازی دانشکده مجازی برگزار شد. در پایان جلسه تعدادی از مدیران گروه‌ها به بیان نقطه نظرات خود در قالب پرسش و پاسخ پرداختند و جلسه با صرف ناهار به پایان رسید.
دکتر سهراب پور افزود: مدیران گروه‌های آموزشی به‌عنوان کانون‌های آموزش نقش بسزایی در پیشبرد اهداف آموزشی دانشگاه دارند و ضروری است مدیران حوزه معاونت آموزشی دانشگاه با مدیران گروه‌ها، همواره در تماس باشد. امیدوارم با ادامه این نشست‌ها فضا و محلی برای تبادل‌نظر و ارتباطات بیشتر فراهم آید.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این فعالیت‌ها گامی در جهت اعتلای آموزش در دانشگاه باشد.