تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر  

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی: دکتر عباسعلی کریمی رییس دانشگاه در حکمی دکتر رضا صفدری را به‌عنوان مدیر گروه آموزشی مدارک پزشکی دانشکده پیراپزشکی  منصوب کرد.
متن حکم به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر رضا صفدری
استاد محترم گروه آموزشی مدارک پزشکی دانشکده پیراپزشکی

سلام‌علیکم
پیشرفت و ارتقا جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت درگرو فعالیت هدفمند گروه‌های آموزشی است که با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و دستورالعمل " فرآیند پیشنهاد مدیران گروه‌های آموزشی به رییس دانشگاه" مصوب 10/9/1392 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 29/11/1396 شورای دانشگاه، با توجه به ارزیابی فعالیت‌های گروه در دوره گذشته و بنا به پیشنهاد رییس محترم دانشکده پیراپزشکی، جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشی مدارک پزشکی دانشکده پیراپزشکی منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود در طول دوره مدیریت، با برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره‌مندی از توان اعضای هیات علمی محترم و دانشجویان عزیز آن گروه، علاوه بر وظایف مصرح در آیین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها، موارد ابلاغ قبلی را همچنان با جدیت پیگیری فرمایید.
ضروری است ضمن ارسال گزارش منظم یک‌ساله به رییس محترم دانشکده در مورد پیشرفت امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقا گروه را فراهم آورید.
توفیق جنابعالی و کلیه اعضای محترم هیات علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رییس دانشگاه