تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲ دي  

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، دومین دورهمی این دانشکده همزمان با جشن یلدا و معارفه با دانشجویان ورودی جدید شنبه 1 دی 97 با حضور اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان در سالن دانشکده داروسازی برگزار شد.
ارزش مقام علم و عالم
در این مراسم ابتدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین عیسی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در خصوص جایگاه علم و عالم گفت: هرکس ارزش و جایگاه خود را بداند مراقبت بیشتری خواهد کرد، پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند: گرامی‌ترین بندگان در نزد خداوند متعال بعد از پیامبران، دانشمندان و علما هستند، سپس حاملین قرآن. قرآن برای دانشمندان و اندیشمندان ارزش فوق‌العاده‌ای قائل است و می‌فرماید که اگر کسی عاقل بوده و اندیشه خود را به کار گیرد از قرآن و خزینه الهی اسراری را بیرون می‌کشد که دیگران آن توانایی را ندارند. اختلاف بین علما و دانشمندان با دیگران در این نکته است. همان‌طور که پیامبران عاقبت‌به‌خیر از دنیا می‌روند علما هم همین‌گونه هستند، با انبیا محشور می‌شوند و از صراط با پیامبران الهی عبور می‌کنند. خوشا به سعادت کسانی که طالب علم و اهل قرآن هستند.
وی افزود: آیت اله بهجت از عرفای بزرگ هستند. کتاب سیاحت غرب نوشته مرحوم قوچانی است. ایشان می‌گوید خداوند در سن 24 سالگی 25 کرامت به آیت‌الله بهجت عطا کردند. روزی عده‌ای جوانان خدمت آیت اله بهجت رسیدند و سؤال کرده‌اند شما چطور به اینجا رسیدید؟ ایشان گفت: من ده سال نجف بودم اما دو کار را هیچ‌وقت انجام ندادم، پاهایم را سمت قرآن و حرم حضرت علی (ع) دراز نکردم. ایشان بسیار به قرآن احترام می‌گذاشت. شما که جوان هستید سوره‌های کوچک قرآن را که حفظ هستید هرروز زمانی که از خانه بیرون می‌آید بخوانید که روز خوبی داشته باشید.
طبق فرموده مقام معظم رهبری، اگر اهل درس، تهذیب نفس و ورزش هستید موفق خواهید شد.
سپس دکتر چنگیزی ضمن تبریک یلدا گفت: برخی یلدا را ولادت خورشید می‌نامند امیدوارم این ولادت برای همه مبارک و میمون قرار گیرد.
رییس دانشکده اظهار داشت: برنامه‌ای را در دانشکده به اسم دورهمی که ویژه همکاران دانشکده است شروع کرده‌ایم و امروز دومین دورهمی با حضور سه ضلع دانشکده، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان برگزارشده است که انشاالله در آینده تکرار خواهد شد.
وی افزود: میز خدمت دانشکده به‌تازگی راه‌اندازی شده است، با توجه به اینکه شروع کار است، قطعاٌ مشکلاتی خواهد داشت، خوشحال می‌شویم پیشنهادات و نقطه نظرات شمارا در راستای بهبود فعالیت میز خدمت دریافت کنیم. مرکز رشد فناوری سلامت که در چند ماه گذشته راه‌اندازی شده است و اتاق فکر آن مربوط به دانشجویان است و امیدواریم از آن استفاده کنید و به بیان طرح و ایده‌ها و نیازهای خود بپردازید. این نیاز اگر به‌گونه‌ای بتواند موضوع پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی انتخاب شود، جایزه ویژه‌ای دارد و دانشجویان ارائه‌دهنده ایده عضو تیم تحقیقاتی خواهند شد، انتخاب عناوین پایان‌نامه دانشجویان در مرکز رشد بر اساس نیاز و رفع یک چالش یا مشکل خواهد بود.
تقدیر از بازنشستگان و کارمندان نمونه دانشکده
در این مراسم از کارکنان نمونه فصل بهار سکینه کیوان راد، زینب رجب نژاد و سید کاظم صباحی و کارکنان نمونه فصل تابستان حوریه ماسوریان، نوید محمودی و علی‌رضا معظمی گودرزی تقدیر شد. همچنین از سه همکار دانشکده دکتر سید جواد قاضی میرسعید عضو هیات علمی گروه کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی، سکینه کیوان راد بایگان و لیلا احمدی کارشناس آموزش به‌پاس سی سال زحمات و تلاش‌هایشان قدردانی به عمل آمد.
تقدیر از دانشجویان افتخارآفرین در زمینه ورزش و برنامه منتورینگ دانشکده و مسابقه پاییدانه و برندگان مسابقه کتاب‌خوانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
این مراسم به همکاری تیم اجرایی دانشجویان برگزار شد، امیرحسین علامی، فهیمه نیکوند، مبینا کرمی، محمد جواد وادی زاده، مهسا طایفی، محبوبه رضازاده، الهام خدمتی، زهرا ابراهیمی، محدثه احمدی، علیرضا ارجمندی، عرفان آزاد، آرمان ابراهیمی، محمد جواد شیخی پور، علی‌رضا سلیمی، مسعود جغتایی، عباس حضرتی و پریسا انصاری اعضای تیم اجرایی بودند.
ورزشی
 محمدحسین کریمی در رشته تیراندازی
امین ذوالفقاری در رشته دومیدانی
 قادر ولی لو در رشته پرتاب نیزه
 مهدیس مهدی خانی در رشته طناب زنی
 الناز شاه‌حسینی در رشته کاراته
 محمد شاملو و هیرش لطفی در فوتبال
تیم منتورینگ دانشکده
مائده معصومی پور مسئول اجرای طرح
محمدرضا ذبیحی منتور فعال رشته علوم آزمایشگاهی
 محمد جواد وادی زاده منتور برگزیده رشته علوم آزمایشگاهی
 محمد شاملو منتور برگزیده رشته فناوری اطلاعات سلامت
 محمدحسن فیاضی منتور برگزیده رشته رادیولوژی
فاطمه توده خرم منتور برگزیده رشته اتاق عمل
مونا رفیع زاده منتور فعال رشته فناوری اطلاعات سلامت
 هدی رحمتی منتور فعال رشته رادیولوژی
غزاله نامی منتور فعال رشته اتاق عمل
مسابقه کتاب‌خوانی
سید مجتبی قاسمی
حسین اقلیدی
نیره سادات روح الهی
در حاشیه
در این برنامه مسابقه‌های متنوعی شامل مشاعره و لب آهنگ با حضور دانشجویان برگزار شد.
کلیپ معرفی مرکز پژوهش‌های دانشجویی پخش شد.
دابسمش های متنوعی اجرا شد.