تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ دي   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ دي   

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، جلسه معارفه مدیران گروه‌های آموزشی مدارک پزشکی، علوم آزمایشگاهی و کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی همزمان با شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده دوشنبه 3 دی 97 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در این جلسه ابتدا دکتر ناهید عین الهی معاون آموزشی دانشکده از زحمات دکتر قاضی سعیدی و دکتر شریفی یزدی تقدیر و تشکر کرده و برای دکتر صفدری و دکتر زارع آرزوی موفقیت کرد.
دکتر چنگیزی رییس دانشکده نیز دانشکده پیراپزشکی را یک خانواده دانست و از زحمات مدیران گروه‌ها تقدیر کرد و گفت: در دوره جدید که اهداف و رویکردها تغییر کرده است، همه باهم و در کنار هم برای رسیدن به اهداف دانشکده تلاش کنیم. در زمینه آموزشی و پژوهشی تغییرات بنیادی در حال انجام است که تحقق آن‌ها ساده نیست و به حمیت و درایت همه اعضای دانشکده نیاز دارد. همه اعضا دارای تجربیات فراوانی هستند و از کمبودها و مشکلات فضای فیزیکی، نیروی انسانی و مالی اطلاع دارند. امیدوارم با همفکری و همیاری هم بتوانیم باوجود کمبودها به اهداف برسیم و دانشجویان از نتایج آن بهره‌مند شوند. انجام پژوهش‌های مبتنی بر نیاز و خلق ثروت از امور مهم در حیطه پژوهش است که حلقه مفقوده آن بوده و باید در این زمینه دانشگاه به رسالت خود عمل کند.
دکتر رضا صفدری مدیر گروه مدیریت اطلاعات سلامت ضمن تشکر این عناوین را صرفاً جابه‌جایی دانست و گفت: دکتر قاضی سعیدی از بدو ورودشان در گروه زحمات بسیاری را متقبل شدند و ما تمایل داشتیم همچنان سکان گروه دست ایشان بماند و بر اساس شرایط و زمان این مسئولیت به بنده محول شد. از زحمات همیشگی دکتر قاضی سعیدی تشکر می‌کنم و همچون گذشته از حضورشان در گروه بهره‌مند خواهیم شد.
دکتر مرجان قاضی سعیدی مدیر گروه سابق مدارک پزشکی از دکتر چنگیزی و دکتر عین الهی تقدیر و تشکر کرد و گفت: از ابتدای کار در خدمت دکتر صفدری در گروه بودیم و این مدت هم همیشه با ایشان در کارها مشورت می‌کردیم. خوشحالم بعد از چند سال سکان گروه به دست فرد شایسته‌ای رسید.
دکتر شریفی یزدی مدیر گروه سابق علوم آزمایشگاهی ضمن تشکر گفت: دکتر زارع درواقع مدیر اصلی گروه بود. ما هم در این گروه مثل گذشته منسجم و فعال پیش خواهیم رفت.
دکتر میترا زارع مدیر گروه علوم آزمایشگاهی گفت: امیدوارم با استفاده از رهنمود و تجربیات همکاران به سمت موفقیت و پیشرفت حرکت کنیم.
دکتر شاهمرادی سرپرست گروه کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی هم از اعتماد دکتر چنگیزی قدردانی کرد.
در پایان رییس دانشکده احکام مدیران گروه‌ها را به آن‌ها اهدا کرد.