تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ بهمن  
 
 
 

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیریت تربیت بدنی در نظر دارد دوره های آموزشی شنا را بصورت اختصاصی جهت کارکنان، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تهران و خانواده های آنان (افراد دارای کارت عضویت دانشگاهی) در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته و در 12 جلسه برگزار کند.
همچنین فرزندان کارکنان، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه می توانند دوره های آموزشی شنا را در قالب "مدرسه شنای زمستانه" دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه والدین خود در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی سپری کنند.
کلاس های آموزشی ورزش در آب و بدنسازی (کار با دستگاه) ویژه بانوان نیز در 12 جلسه آموزشی در این مجموعه ورزشی برگزار می شود.
بنابر اعلام اداره گسترش ورزش های همگانی مدیریت تربیت‌بدنی، ثبت نام در کلاس های آموزشی ذکر شده از 11 بهمن 97 آغاز و شروع دوره ها از 21 بهمن ماه تعیین شده است.
به دلیل محدودیت ظرفیت پذیرش در دوره های آموزشی، اولویت‌بندی بر اساس زمان ثبت نام متقاضیان صورت می پذیرد.
توضیح اینکه، علاقمندان برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس: ‌خیابان نصرت شرقی، نرسیده به میدان توحید، دانشکده پرستاری و مامایی، مجموعه استخر و سونای دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و يا با شماره تلفن 66420738 تماس برقرار کنند